Procedūru izvēlne

Silhouette lift

Saudzīgi – bez apjomīgiem griezumiem un drenām, ar praktiski tūlītēju un ilgnoturīgu rezultātu, tikai 45 minūtēs. Šie ir atslēgas vārdi jaunākajai un progresīvākajai sejas un kakla ādas atjaunināšanas metodei – Silhouette Lift.

Novecošanas process katram norit individuāli, tomēr, pārkāpjot 40 gadu slieksni, pirmās novecošanās pazīmes ir acīm redzamas. Sejas un kakla āda kļūst sausāka, tāpēc tā ātrāk zaudē elastību. Sejas audi un taukaudi lēnām sāk slīdēt lejup, izmainot sejas ovāla līniju.

Mūsu klīnika pacientiem piedāvā plašas iespējas izvēlēties saudzīgas un pēc iespējas mazāk invazīvas metodes cīņai ar sejas ādas novecošanu. Savlaicīgi sāktas skaistuma injekcijas vai skaistuma injekcijas kombinācijā ar Silhouette Lift ir veiksmīgs risinājums, lai saglabātu sejas ovāla formu. Tagad vairs nav jāgaida brīdis, kad vienīgā iespēja izskatīties jaunākai ir apjomīga sejas Face Lift operācija.

Silhouette Lift operāciju plastikas ķirurgs veic aptuveni 45 minūtēs. Pacientam piemēro lokālo anestēziju. Matu daļā aiz ausīm un deniņu rajonā, veic pavisam nelielu griezumu, caur kuru vaigu zemādas tauku slānī ievada diegu ar vairākiem stiprinājuma kausiņiem. Diega galu saudzīgi savelk uz augšu un nostiprina. Jau vakarā pacients var doties mājās. Atlabšanas process ilgst dažas dienas.

Pēc divām nedēļām sejas ovāls ir atguvis ievērojami jaunākas sejas kontūras un formu, nazolabiālās rievas un mīmikas līnijas ir mazākas un gludākas.

 

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.