Sejas un kakla ādas kosmētiskās operācijas

Procedūru izvēlne

Sejas un kakla ādas kosmētiskās operācijas

Mums novecojot, sejas un kakla āda, mīkstie audi un taukaudi lēnām sāk noslīdēt uz leju, mainot sejas ovāla līniju, bet virs lūpu kaktiņiem, vaigos un pierē veidojas krunkas un dziļas rievas.

Ādas novecošanas radītās sekas efektīvi var novērst sejas un kakla ādas kosmētiskā operācija.

Operācija norit vispārējā narkozē. Sejas un kakla operācijā griezienus veic matu daļā ap ausīm, lai rētas nebūtu redzamas.

Operācijas laikā nostiepj sejas, vaigu un kakla ādu, likvidējot lieko ādu un zemādas taukus; paceļ uz augšu sejas un kakla muskuļus un nostiprina to atbalsta sistēmas. Pēc operācijas sejas vaibsti kļūst gludāki un maigāki.

Stacionārā mediķu uzraudzībā jāpavada 1–2 diennaktis.

Pēc operācijas sejā ir asinsizplūdumu radītie zilumi un tūska, kas izzūd apmēram divās nedēļās. Efekts pēc operācijas saglabājas 7–10 gadus.

Klīnikas personāls uzņemas rūpes par katru pacientu, kamēr tas pilnībā atveseļojas.

Savlaicīgi veiktas sejas atsvaidzināšanas procedūras sniedz acīmredzamus uzlabojumus, kas palēnina novecošanās izpausmju attīstību, un vienlaikus ietaupa laiku un naudu.

Mūsu klīnikas speciālisti pārzina plašu metožu klāstu un iesaka katram individuāli piemērotāko procedūru vai procedūru kombināciju

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.