Jaunumi

Jaunumi

2020.07.14

Botulīna injekcijas pret pārmērīgu svīšanu

Svīšana ir dabīgs organisma process un tam ir būtiska funkcija – neļaut ķermenim pārkarst. Ik dienu mēs vienmērīgi izsvīstam līdz pat 10 litriem, taču, ja svīšana kādā ķermeņa apvidū ir pārmērīga, tā rada diskomfortu un var pasliktināt dzīves kvalitāti. Šādās situācijās viens no risinājumiem var būt botulīna toksīna injekcijas.

2020.04.27

Īpašas atlaides māmiņām - visas vasaras garumā!

Vēlamies iepriecināt visas māmiņas, kuras plāno veikt krūšu operācijas, pagarinot Māmiņu akciju un piedāvājot īpašas atlaides līdz pat 31. augustam!

2020.04.06

Attālinātas konsultācijas pie plastikas ķirurga!

Ņemot vērā esošo situāciju valstī, iespējams saņemt attālinātas konsultācijas pie mūsu klīnikas ķirurgiem!

Pieteikties online konsultācijām iespējams www.doconline.lv

Kā izmantot DoctorOnline video konsultācijas?

- Apmeklējiet vietni www.doconline.lv;
- Izvēlieties savu plastikas ķirurgu un vēlamo konsultācijas laiku;
- Reģistrējieties un apmaksājiet konsultāciju;
- Saņemiet konsultāciju!

Ja ir kādi jautājumi saistībā ar konsultācijām, lūdzu, zvanīt +371 28 300 800

2020.03.31

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, aprīlī plānveida operācijas un konsultācijas klīnikā nenotiek

Dr.med. Jāņa Ģīļa vēstījums pacientiem:

Mīļie pacienti! Šis ir neziņas un izaicinājumu pilns laiks mums visiem. Man ir ļoti žēl par jums sagādātajām neertībām, tomēr esmu spiests paziņot, ka ņemot vērā šī brīža koronavīrusa izraisītos aizliegumus, arī mūsu klīnika ver durvis ciet vismaz līdz 14. aprīlim, vai ilgāk.

Mēs uz laiku pārtraucam veikt plānveida operācijas, pacientu pirmreizējas konsultācijas, atkārtotas vizītes, botulīna toksīna un filleru injekcijas, un rekomendētās pēcoperāciju vizītes līdz valstiski ierobežojumi tiks atcelti.

Kāpēc mēs to darām? Pirmkārt, gribam nepieļaut tālāku infekcijas izplatību. Mēs nedrīkstam riskēt ar Jūsu veselību. Mēs nedrīkstam pieļaut mūsu personāla inficēšanu. Es ceru, Jūs saprotat, kādēļ šie mēri tiek pieņemti. Mums jābūt gataviem, ka situācija ar Covid 19 infekciju valstī var pasliktināties un medicīniskais personāls var būt nepieciešams, lai glābtu cilvēku dzīvības.

Mēs apzināmies, cik ilgi Jūs bijāt gaidījuši konsultāciju laikus mūsu klīnikā un saplānojuši dzīvi paredzētajām operācijām, un apsolām Jums, tiklīdz situācija to atļaus, mēs sazināsimies ar Jums, saplānosim laiku un Jūsu sapņi tiks īstenoti!

Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt visiem mūsu pacientiem, ja radusies neatliekama situācija. Mēs vienmēr esam atvērti sarunai un vajadzības gadījumā palīdzībai, izmantojot mūsu kontakttelefonu 28300800.

Es vēlreiz saku Jums paldies par sapratni! Sargiet sevi, rūpējieties viens par otru! Un, lūdzu, palieciet mājās!

Veselību un izturību vēlot, Dr.med. Jānis Ģīlis

2020.03.25

Ierobežojumi saistībā ar ārkārtas situāciju valstī

Mīļie pacienti!

Vēršam uzmanību, ka klīnikā tiek ievēroti pastiprināti drošības pasākumi Covid-19 izplatības laikā, lai maksimāli pasargātu mūsu pacientus un personālu. Lūdzam būt saprotošiem, ja Jūsu vizīte vai operācija tiek pārcelta.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvanīt +371 28 300 800 vai rakstīt klinika@gilis.lv.

Būsim atbildīgi un rūpēsimies par savu un apkārtējo veselību, neapmeklējot klīniku, ja esat bijis ārvalstīs, saskarsmē ar inficētām personām vai ir aizdomas par inficēšanos ar Covid-19, kā arī ievērojot pārējos Veselības ministrijas norādījumus saistībā ar rīcību ārkārtas situācijas laikā (vairāk informācijas: https://arkartassituacija.gov.lv).

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.